Словоскладання як основний спосіб словотвору неологізмів в англійській мові.

Автор(и)

  • Olha Sytenko Вінниця

Анотація

Основне завдання словотвору полягає у вивченні формальних, семантичних, генетичних і інших закономірностей та особливостей утворення нових лексичних одиниць, що виникають в процесі розвитку мови, який є своєрідним барометром суспільного розвитку, чутливо реагує на найменші зміни в науковій, політичній та інших сферах життя суспільства. Словотвір відіграє важливу роль з точки зору когнітивної лінгвістики, оскільки це процес цілком орієнтований на комунікацію, на передачу знань про світ, на структурування тих елементів навколишнього світу, які в процесі діяльності суб’єкт виділив і які опанував.

Посилання

Алиаскарова, Г. Ф. (2006) Сравнительный анализ неологизмов в современном русском и немецком языках. Вестник Саратовского государственного технического университета. № 4. С. 65–73.

Костомаров, В. Г.( 2009) Языковой вкус эпохи. СПб. 147с.

Кулинич, М. А. (2011) Телескопное словообразование как источник неологизмов. Системные связи в лексике и грамматике германских языков. Самара. С. 65–71.

Омельченко, Л. Ф. (2013) Телескопійні слова сучасної англійської мови та їх структурно-семантична характеристика. Збірник Львівського університету. Іноземна філологія. Л.. Вип. 15. С.76–83.

Neologisms – a Dictionary of Findable Words and Phrases [Електронний ресурс]. URL : http://pages.zoom.co.uk/leveridge/dictionary.html.

##submission.downloads##

Номер

Розділ

Статті